






Waterman Graduate Rollerball Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 10
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Based on a classic design, Graduate is resolutely functional and modern. Graduate is ideal for everyday use or for gift giving occasions. Incl. Waterman gift box and pen refill/ cartridge. Exclusive design. Black ink
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 13.6 cm / — / — |
|---|---|
| Colour(s) | Chrome |
| Country of origin | China |
| Material composition | Metal |
| Weight | 24 g |
| Packed Weight | 5 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 200 |
Choose options







Waterman Graduate Rollerball Pen
Sale price£22.28





