




Troop 3-in-1 Charging Cable
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
The Troop 3-in-1 charging cable features a USB type C tip and a 2-in-1 dual compatible tip for both Apple® iOS and Android devices. It has a carabiner clip to easily hook on your bag.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 0.6 cm / 3 cm / 13.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS Plastic |
| Weight | 16 g |
| Packed Weight | 9 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 500 |
Choose options





Troop 3-in-1 Charging Cable
Sale price£3.04





