










Tromso Double Walled Wine Cooler
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Double-walled stainless steel wine cooler with a colourful outer layer. The interior steel layer is easy to clean and keeps the wine nice and chilled.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | — / — / 19 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White, Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | Stainless Steel |
| Weight | 533 g |
| Packed Weight | 9 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 12 |
Choose options











Tromso Double Walled Wine Cooler
Sale price£42.76





