



Square Shaped 4-Colour Highlighter
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 100
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Square-shaped highlighter with chisel tip in yellow, orange, pink and green. Warning! Not suitable for children under three years. Small parts. Choking hazard.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 8 cm / 8 cm / 1.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS Plastic |
| Weight | 48 g |
| Packed Weight | 13 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 250 |
Choose options




Square Shaped 4-Colour Highlighter
Sale price£1.76





