





Syrat 4-Piece Wine Set in Bamboo Gift Box
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
4-piece wine set including a waitress corkscrew, a stopper, a pourer and a ring. Delivered in a bamboo gift box sourced and produced following sustainable standards.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 15 cm / 16 cm / 4 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Natural, Silver |
| Country of origin | China |
| Material composition | Stainless Steel, Bamboo |
| Weight | 256 g |
| Packed Weight | 12 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 24 |
Choose options






Syrat 4-Piece Wine Set in Bamboo Gift Box
Sale price£18.36





