















Stark Mini Recycled Plastic Wireless Speaker
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
RCS recycled 2.0 3W Bluetooth® speaker that plays music, podcasts etc. from any Bluetooth® enabled device, making it an ideal companion for any occasion. The speaker features built-in music controls and a microphone for phone calls and online meetings. Enjoy up to 3-4 hours of music at maximum volume. The charging time is 3 hours. Bluetooth® 5.3 with a working range of approximately 10 metres. Delivered with a user manual and a 30 cm USB-A to Type-C charging cable, and packed in a 100% recycled cardboard box from sustainable sources.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 9.2 cm / 9.2 cm / 3.4 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | Recycled ABS Plastic |
| Weight | 144 g |
| Packed Weight | 10 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 50 |
Choose options
















Stark Mini Recycled Plastic Wireless Speaker
Sale price£16.70





