



Solvig Star Highlighter
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 100
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Five brightly coloured highlighters in a star shape. Warning! Not suitable for children under three years. Small parts. Choking hazard.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 11.3 cm / 11.3 cm / 1.8 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White |
| Country of origin | China |
| Material composition | PP Plastic |
| Weight | 47 g |
| Packed Weight | 14 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 240 |
Choose options




Solvig Star Highlighter
Sale price£2.20





