

Solfee Wooden Squares Brain Teaser with Pouch
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 100
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Wooden square brainteaser that comes in a cotton pouch. Decoration not available on puzzle. Warning! Not suitable for children under three years. Small parts. Choking hazard.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 4.5 cm / 4.5 cm / 4.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Natural |
| Country of origin | China |
| Material composition | Wood |
| Weight | 64 g |
| Packed Weight | 12 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 180 |
Choose options


Solfee Wooden Squares Brain Teaser with Pouch
Sale price£2.16





