



Small Organic Cotton Gift Bag
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Small gift draw cord in organic cotton. Size approx. 14x22 cm. 105 gr/m².
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 14 cm / 22 cm / 0 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Beige |
| Country of origin | China |
| Material composition | Organic Cotton |
| Weight | 0.013 kg |
| Packed Weight | 5.62 kg |
| Minimum Order | 30 |
| Number of print positions | 2 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .38 m / .26 m / .32 m |
Choose options




Small Organic Cotton Gift Bag
Sale price£1.34





