








Shoe Polish Kit
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
5 pieces luxurious shoe polish kit in gift box. This set includes a black shoe cloth, a black shoe horn, a wooden shoe brush, a shoe shine spongy and polish in a neutral colour.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 0 cm / 7 cm / 16 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Brown |
| Country of origin | China |
| Material composition | PU |
| Weight | 0.23 kg |
| Packed Weight | 5.6 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 2 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .335 m / .195 m / .4 m |
| Carton Inner Quantity | 10 |
Choose options









Shoe Polish Kit
Sale price£11.86





