



Wax Crayon Set in Pen Shaped Container
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Set of 6 wax crayons in clear pen shape container.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 10 cm / 2 cm / 1.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Transparent |
| Country of origin | China |
| Material composition | PS |
| Weight | 0.02 kg |
| Packed Weight | 10.46 kg |
| Minimum Order | 30 |
| Number of print positions | 2 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .49 m / .27 m / .39 m |
| Carton Inner Quantity | 250 |
Choose options




Wax Crayon Set in Pen Shaped Container
Sale price£0.46





