


Set of 3 TPE Fitness Bands
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Set of 3 TPE fitness bands in RPET polyester pouch. Fitness bands all have a different strength for optimal training.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 18.5 cm / 12.5 cm / 0 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | TPE |
| Weight | 0.229 kg |
| Packed Weight | 9.56 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 2 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .35 m / .245 m / .185 m |
Choose options



Set of 3 TPE Fitness Bands
Sale price£5.44





