


Seed Paper Bookmark and Sticky Notes
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Lightbulb-shaped bookmark in seed paper. 2 piece sticky note memo pad. Medium yellow recycled paper sticky notes pad and 5 assorted colours page markers. 13 cm ruler. After recording your thoughts on the last sheet, plant the cover and watch it grow into a beautiful field of red popies.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 22.3 cm / 6 cm / 0 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White |
| Country of origin | China |
| Material composition | Paper |
| Weight | 0.013 kg |
| Packed Weight | 6.86 kg |
| Minimum Order | 30 |
| Number of print positions | 3 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .35 m / .245 m / .34 m |
Choose options



Seed Paper Bookmark and Sticky Notes
Sale price£1.66





