




SCX 3-in-1 Bamboo Charging Cable
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
C29 3-in-1 bamboo cable with 1 meter long wires and 3 connectors (type C, micro USB, iPhone). Can be decorated with a light-up logo on both sides. Delivered in a TPU pouch, with a kraft paper card.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 100 cm / 1.1 cm / 3 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Wood |
| Country of origin | China |
| Material composition | Recycled PET Plastic, Recycled ABS Plastic, Bamboo |
| Weight | 45 g |
| Packed Weight | 10 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 200 |
Choose options





SCX 3-in-1 Bamboo Charging Cable
Sale price£20.20





