
























SCX Design Quatro Light-Up Cable
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Light-up logo charging cable with rubber and metal finish fitted with three connectors (Type-C, Android, iPhone). Up to three devices can be charged simultaneously. Length of cables (including plugs): 10 cm. C15 Recycled PET plastic cable and packaging is made of recycled paper and recycled plastic.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 16 cm / 2.6 cm / — |
|---|---|
| Colour(s) | Red, Black, Blue, White, Mid red, Reflex blue |
| Country of origin | China |
| Material composition | Recycled PET Plastic, Metal, Rubber |
| Weight | 25 g |
| Packed Weight | 8 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 200 |
Choose options

























SCX Design Quatro Light-Up Cable
Sale price£12.82





