





Santa Fe Buckle Closure Conference Bag
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Conference bag with handle, adjustable shoulder strap, buckle closure and several document pockets. 6 Litres
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 38 cm / 7 cm / 28 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black, Navy |
| Country of origin | China |
| Material composition | 600D of Polyester |
| Weight | 350 g |
| Packed Weight | 14 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 50 |
Choose options






Santa Fe Buckle Closure Conference Bag
Sale price£9.72





