







Renzo Square Plastic Coaster
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 250
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Solid plastic coaster with a bevelled edge. EN12875-1 compliant and dishwasher safe.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 10 cm / 10 cm / 0.3 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Transparent clear, White |
| Country of origin | UNITED KINGDOM |
| Material composition | GPPS Plastic |
| Weight | 30 g |
| Packed Weight | 15 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 500 |
Choose options








Renzo Square Plastic Coaster
Sale price£1.00





