







Quilted Ice Scraper Glove
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Quilted ice scraper glove in soft sherpa lining.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 38 cm / 10 cm / 0 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Red |
| Country of origin | China |
| Material composition | Cotton |
| Weight | 0.13 kg |
| Packed Weight | 14 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 2 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .6 m / .37 m / .51 m |
Choose options








Quilted Ice Scraper Glove
Sale price£5.44





