





Classic Playing Cards
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Classic playing cards in a plastic box. 54 cards.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 6.5 cm / 2 cm / 9.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Blue, Red |
| Country of origin | China |
| Material composition | Paper |
| Weight | 0.073 kg |
| Packed Weight | 7.6 kg |
| Minimum Order | 30 |
| Number of print positions | 3 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .365 m / .215 m / .24 m |
Choose options






Classic Playing Cards
Sale price£1.38





