




Plastic Sliding Game Puzzle
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Plastic sliding puzzle. HIPS plastic.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 9 cm / 7.5 cm / 0.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White |
| Country of origin | China |
| Material composition | PS |
| Weight | 0.023 kg |
| Packed Weight | 12.5 kg |
| Minimum Order | 30 |
| Number of print positions | 3 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .355 m / .41 m / .22 m |
| Carton Inner Quantity | 50 |
Choose options





Plastic Sliding Game Puzzle
Sale price£0.66





