























Parker Jotter Chrome Ballpoint Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 10
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Introducing the Jotter XL Collection, a stylish range of pens with all the hallmarks of the iconic Jotter, but in a larger size. The length and diameter of the pen have been increased by 7%, offering an enjoyable writing experience for those who prefer a larger ballpoint pen. Blue Ink
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 13.9 cm / — / — |
|---|---|
| Colour(s) | Black, Blue, Grey, Green |
| Country of origin | FRANCE |
| Material composition | Stainless Steel |
| Weight | 19 g |
| Packed Weight | 4 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 50 |
Choose options
























Parker Jotter Chrome Ballpoint Pen
Sale price£26.76





