






Parker Jotter Stainless Steel Fountain Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
The Jotter fountain pen is a modern interpretation of the original icon. Features a stainless steel barrel with chrome trim. Packed in a Parker gift box. Nib size: Fine (0.5mm). Blue Ink
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 12.1 cm / — / — |
|---|---|
| Colour(s) | Stainless steel, Chrome |
| Country of origin | FRANCE |
| Material composition | Stainless Steel |
| Weight | 14 g |
| Packed Weight | 4 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 100 |
Choose options







Parker Jotter Stainless Steel Fountain Pen
Sale price£30.94





