






Exist 4-in-1 Charging and Data Transfer Cable
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
A 4-in-1 cable that covers all charging needs in one package. It features a USB type A, Type-C, and a 2-in-1 tip that is compatible with both iOS and Android devices. It can be used for charging and data transfer. Comes with a keychain and has magnets for convenient carrying.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 0.5 cm / 13.5 cm / 1.4 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS Plastic |
| Weight | 12 g |
| Packed Weight | 7 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 500 |
Choose options







Exist 4-in-1 Charging and Data Transfer Cable
Sale price£6.16





