
























360ml Ceramic Mug with Sleek Handle
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Ceramic mug with a modern design and matt finish featuring a shiny interior with a colour-pop effect. Volume capacity is 360 ml. Dishwasher safe for all printing methods. Presented in a recycled cardboard gift box.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | — / — / 9.8 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White, Black, Blue, Green |
| Country of origin | China |
| Material composition | Stoneware |
| Weight | 335 g |
| Packed Weight | 10 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 24 |
Choose options

























360ml Ceramic Mug with Sleek Handle
Sale price£4.96





