























Nordkapp Waitress Knife Barware Tool
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Stainless steel waitress knife with a coloured body featuring a foil cutter and bottle opener.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 10.7 cm / 3 cm / — |
|---|---|
| Colour(s) | White, Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | Stainless Steel |
| Weight | 62 g |
| Packed Weight | 7 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 100 |
Choose options
























Nordkapp Waitress Knife Barware Tool
Sale price£3.72





