








Non Woven Stadium Cushion
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Nonwoven stadium cushion with a pocket.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 30 cm / 30 cm / 0 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Blue, Red, Green, Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | PP |
| Weight | 0.037 kg |
| Packed Weight | 2.72 kg |
| Minimum Order | 30 |
| Number of print positions | 2 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .33 m / .33 m / .59 m |
Choose options









Non Woven Stadium Cushion
Sale price£2.06





