












































Coloured Barrel and Soft Touch Grip Ballpoint Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 500
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Ballpoint pen with click action mechanism and soft touch grip. Blue Ink
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 14 cm / — / — |
|---|---|
| Colour(s) | Transparent white, Royal blue, Red, Pink, Aqua blue, Yellow, Orange, Lime, Green, Purple |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS Plastic |
| Weight | 11 g |
| Packed Weight | 6 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 500 |
Choose options













































Coloured Barrel and Soft Touch Grip Ballpoint Pen
Sale price£0.20





