



Multi Functional Stainless Steel Knife
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Foldable multi-tool in stainless steel with stainless steel pliers. 9 tool functions. 600D polyester pouch included.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 7 cm / 7 cm / 3.3 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | Stainless Steel |
| Weight | 0.099 kg |
| Packed Weight | 12.7 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 5 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .28 m / .23 m / .32 m |
| Carton Inner Quantity | 20 |
Choose options




Multi Functional Stainless Steel Knife
Sale price£7.26





