







Moneta Anodised Aluminium Click Stylus Ballpoint Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 100
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
The stylus metallic anodized ballpoint pen features a built-in stylus at the pen tip. The pen is available in a wide variety of colours, and has an anodized finish which gives it a stunning shine. The extensive and popular Moneta range is available in many different styles and finishes. Blue Ink
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 13.8 cm / — / 13.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black, Royal blue |
| Country of origin | China |
| Material composition | Aluminium |
| Weight | 18 g |
| Packed Weight | 9 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 600 |
Choose options








Moneta Anodised Aluminium Click Stylus Ballpoint Pen
Sale price£0.86





