







Boxed Metal Twist Ballpoint Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Metal twist ball pen with RPET polyester detail presented in gift box. Blue ink.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 19.8 cm / 4.3 cm / 2.2 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | Stainless Steel |
| Weight | 0.06 kg |
| Packed Weight | 13 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 4 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .48 m / .39 m / .25 m |
| Carton Inner Quantity | 50 |
Choose options








Boxed Metal Twist Ballpoint Pen
Sale price£5.02





