
































Martha Black Ink Ballpoint Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 100
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Ballpoint pen made of recycled plastic. Ink colour: Black. Writing length: 3000 metres. Nib size: 1.00 mm. Made in Germany.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 14.8 cm / — / — |
|---|---|
| Colour(s) | White, Navy, Black |
| Country of origin | GERMANY |
| Material composition | Recycled Plastic |
| Weight | 11 g |
| Packed Weight | 12 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 1000 |
Choose options

































Martha Black Ink Ballpoint Pen
Sale price£1.54





