



19-Piece Coloured Pencil and Crayon Set
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 100
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
9 coloured wax crayons and 10 coloured pencils in carton box with plastic window. Decoration not available on components.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 17.8 cm / 7.3 cm / 0.9 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Natural |
| Country of origin | China |
| Material composition | Cardboard |
| Weight | 70 g |
| Packed Weight | 8 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 100 |
Choose options




19-Piece Coloured Pencil and Crayon Set
Sale price£1.46





