






Desk Handbag Holder Hook
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Elegant handbag holder with a segmented foldable hook for perfect adjustment.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 0 cm / 4.7 cm / 0.7 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black, Silver |
| Country of origin | China |
| Material composition | Metal |
| Weight | 0.042 kg |
| Packed Weight | 9.72 kg |
| Minimum Order | 30 |
| Number of print positions | 2 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .41 m / .27 m / .17 m |
| Carton Inner Quantity | 50 |
Choose options







Desk Handbag Holder Hook
Sale price£2.14





