








Guzzle 820ml Water Bottle
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
The Guzzle is a sleek-designed water bottle with a screw-on lid for easy opening and closing. The single-walled bottle is perfect for very thirsty moments, as it holds no less than 820 ml. The bottle is made of stainless steel and is therefore robust with a long lifespan. Moreover, the bottle offers enough possibilities for uniquely displaying any logo or message.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | — / — / 25 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black, Silver, White |
| Country of origin | China |
| Material composition | Stainless Steel |
| Weight | 183 g |
| Packed Weight | 6 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 25 |
Choose options









Guzzle 820ml Water Bottle
Sale price£8.48





