




4 Reusable Stainless Steel Ice Cube Set
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Set of 4 reusable stainless steel ice cubes delivered in a velvet pouch. These cubes chill drinks quickly and effectively, all while preserving the flavour.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 10 cm / 12 cm / — |
|---|---|
| Colour(s) | Black, Silver |
| Country of origin | China |
| Material composition | Stainless Steel, Velvet |
| Weight | 113 g |
| Packed Weight | 10 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 100 |
Choose options





4 Reusable Stainless Steel Ice Cube Set
Sale price£6.50





