










Foldable Charging Station
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
3 in 1 foldable charging station in ABS. It has 3 wireless charging spots (15W). Input: 2-in-1 Type-C and Type-A. Compatible with all QI enabled devices such as latest Androids, iPhone® 8, X and newer. Also compatible with iWatch.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 25 cm / 7.5 cm / 0.8 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White, Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS |
| Weight | 0.16 kg |
| Packed Weight | 8.5 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 5 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .535 m / .17 m / .31 m |
Choose options











Foldable Charging Station
Sale price£17.08





