



Flower 5 Highlighter Set
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 100
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Flower shaped highlighter with five coloured highlighters in orange, pink, blue, green and yellow. Warning! Not suitable for children under three years. Small parts. Choking hazard.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 9.5 cm / 9.5 cm / 1.8 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS Plastic |
| Weight | 37 g |
| Packed Weight | 12 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 250 |
Choose options




Flower 5 Highlighter Set
Sale price£1.36





