



Enviro Pencil Case and Stationery Set
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 250
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Pencil case with ballpoint pen, pencil, ruler, pencil sharpener, and notepad.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 0.5 cm / 23 cm / 10.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Natural |
| Country of origin | China |
| Material composition | Recyclable PP Plastic, Wood |
| Weight | 57 g |
| Packed Weight | 6 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 100 |
Choose options




Enviro Pencil Case and Stationery Set
Sale price£3.14





