











Duo Recycled Stainless Steel Espresso Cup Set
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Set of 2 double walled RCS certified stainless steel espresso cups. Volume capacity 80 ml. Delivered in a recycled cardboard gift box.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 6.2 cm / 6.2 cm / 6 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Silver, Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | 91% RCS certified recycled stainless steel |
| Weight | 60 g |
| Packed Weight | 9 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 50 |
Choose options












Duo Recycled Stainless Steel Espresso Cup Set
Sale price£15.68





