







Doré Rollerball Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
A luxurious rollerball pen, with gold leather cap and lacquered golden parts, delivered in a Luxe gift box. Lower barrel is made out of brass with lacquer and upper barrel out of brass and PU. Rollerbal pen: 14 cm x 1.15 cm, weight: 32 gr, writing length: 500 m. Black Ink
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 14 cm / — / — |
|---|---|
| Colour(s) | Black, Gold |
| Country of origin | China |
| Material composition | Metal |
| Weight | 32 g |
| Packed Weight | 15 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 200 |
Choose options








Doré Rollerball Pen
Sale price£13.46





