







DIY Wooden Christmas Tree
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
DIY wooden silhouette Christmas tree with 6 water colours and paint brush. Assembly required.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 29.7 cm / 24.8 cm / 0 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Wood |
| Country of origin | China |
| Material composition | Wood |
| Weight | 0.21 kg |
| Packed Weight | 11 kg |
| Minimum Order | 30 |
| Number of print positions | 5 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .575 m / .525 m / .32 m |
Choose options








DIY Wooden Christmas Tree
Sale price£4.04





