





A7 Spiral Notepad
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 250
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Desk-Mate® spiral A7 notebook. This notebook includes a white or black wire, a glossy card cover (250 g/m2), and 50 sheets (80 g/m2) blank paper. You can customise the pages of this versatile notebook with any design - so whether you want lined paper, squares or dots - anything is possible!
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 10.5 cm / 7.4 cm / 0.5 cm |
|---|---|
| Colour(s) | White, Black |
| Country of origin | UNITED KINGDOM |
| Material composition | Paper, 80 g/m2, Cardboard, 280 g/m2 |
| Weight | 36 g |
| Packed Weight | 20.2 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 500 |
Choose options






A7 Spiral Notepad
Sale price£1.14





