


Hanging Cosmetics Bag
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Hanging cosmetic bag with multi-compartments and mesh pockets in high density polyester. Ideal when travelling.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 20 cm / 7 cm / 15 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black |
| Country of origin | China |
| Material composition | PET |
| Weight | 0.087 kg |
| Packed Weight | 4.82 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 2 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .4 m / .25 m / .38 m |
Choose options



Hanging Cosmetics Bag
Sale price£8.56





