





Cork 4 Colour Ballpoint Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Push button 4-colour ink ball pen with cork barrel and wheat straw (50%) and ABS plastic (50%) fittings.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 1.3 cm / 1.3 cm / 14.3 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Beige |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS-Wheat Straw |
| Weight | 0.018 kg |
| Packed Weight | 10 kg |
| Minimum Order | 30 |
| Number of print positions | 5 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .58 m / .16 m / .24 m |
| Carton Inner Quantity | 50 |
Choose options






Cork 4 Colour Ballpoint Pen
Sale price£0.70





