




Cooler Bag with Side Pocket
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
600D polyester Cooler bag with 1 side pocket. Isolation material: PE foam layer. Capacity 25L.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 31 cm / 23 cm / 35 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Blue |
| Country of origin | China |
| Material composition | PET-PU |
| Weight | 0.466 kg |
| Packed Weight | 4.8 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 4 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .55 m / .38 m / .3 m |
Choose options





Cooler Bag with Side Pocket
Sale price£15.98





