














Collapsible Lunch Box
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Collapsible silicone lunch box with PP lid and silicone valve. Capacity: 1200 ml.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 21 cm / 13 cm / 7 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black, Stone Grey, Baby Blue |
| Country of origin | China |
| Material composition | Silicone |
| Weight | 0.242 kg |
| Packed Weight | 15.5 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 4 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .6 m / .24 m / .48 m |
Choose options















Collapsible Lunch Box
Sale price£7.14





