





Cepheus Chrome Ballpoint Pen
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Exclusively designed ballpoint pen with shiny chrome accents. Incl. premium black ink refill and packed in a ''LUXE'' gift box (15x3.5x2 cm).
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 13.6 cm / — / — |
|---|---|
| Colour(s) | Silver |
| Country of origin | China |
| Material composition | ABS Plastic, Metal |
| Weight | 30 g |
| Packed Weight | 14 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 400 |
Choose options






Cepheus Chrome Ballpoint Pen
Sale price£6.88





