


Canvas Shopping Beach Bag
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 25
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Canvas 280gr/m² shopping beach bag with coloured bottom detail and matching handles (inside pocket).
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 40 cm / 15 cm / 45 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black, Blue, Red |
| Country of origin | China |
| Material composition | Cotton |
| Weight | 0.175 kg |
| Packed Weight | 9.62 kg |
| Minimum Order | 25 |
| Number of print positions | 3 |
| Carton Dimensions (L/W/H) | .47 m / .43 m / .23 m |
Choose options



Canvas Shopping Beach Bag
Sale price£5.90





