





2-Angled Bamboo Tablet and Phone Stand
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 50
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Experience versatility with the Bubup 2-angled tablet and phone stand, made from responsibly sourced bamboo. With two adjustable viewing angles, this stylish stand provides the perfect position for watching videos, video chatting or reading.
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 13 cm / 8 cm / 1.7 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Wood |
| Country of origin | China |
| Material composition | FSC certified bamboo |
| Weight | 119 g |
| Packed Weight | 12 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 100 |
Choose options






2-Angled Bamboo Tablet and Phone Stand
Sale price£2.34





