




Mouse Mat and Square Coaster Set
- Price shown is for plain stock
- Minimum order 100
- Request a Quick Quote for volume pricing or custom branding
- For non-branded items simply order online below
Or
Order without branding
You can purchase instantly without custom branding.
Shipping calculated at checkout.
Quantity required
Supplied with a Brite-Mat mouse mat and a set of matching coasters. The set comprises of a rectangular mousemat (0.3 x 19 x 24 cm) and two square coasters (0.3 x 9.5 x 9.5 cm).
PRODUCT SPECIFICATION
| Dimensions (L/W/H) | 21 cm / 19 cm / 0.19 cm |
|---|---|
| Colour(s) | Black |
| Country of origin | UNITED KINGDOM |
| Material composition | Recycled Plastic, Laminated paper, Black masterbatch |
| Weight | 126 g |
| Packed Weight | 12.4 kg |
| Minimum Order | — |
| Number of print positions | — |
| Carton Inner Quantity | 100 |
Choose options





Mouse Mat and Square Coaster Set
Sale price£7.28





